Angielski biznesowy

Jeśli chcesz podnieść swój poziom angielskiego w celach zawodowych, a masz dość lektorów, którzy nigdy nie pracowali w biznesie i nie są w stanie odnieść się do Twojego doświadczenia w odpowiedni sposób, zapraszam na moje zajęcia. Mam doświadczenie w nauczaniu wielu menedżerów, programistów, inżynierów, lekarzy, analityków, księgowych oraz pracowników HR i zapewniam, że znajdziemy wspólny język

Dlatego, wybierając mnie jako swojego trenera Business English, masz pewność, że pomogę Ci nie tylko językowo, ale również merytorycznie. Poniżej przedstawiam przykłady tematów zajęć, jakie poruszam z moimi Kursantami biznesowymi:

 • przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej
 • zarządzanie sobą w czasie
 • negocjacje
 • przygotowanie do rozmowy o podwyżce
 • prezentowanie przed publicznością oraz na wideokonferencjach
 • prowadzenie rozmów z pracownikami
 • budowanie relacji w firmie
 • dawanie feedbacku
 • stres w pracy
 • podróże służbowe
 • small talk
 • pisanie skutecznych, poprawnych i zwięzłych maili
 • szkolenia
 • praca zespołowa

JAK WYGLĄDA NAUKA

Na początku ustalamy Twój cel (np. osiągnięcie konkretnego poziomu, swobodne komunikowanie się) i pracujemy według planu. Nie ma tu miejsca na chaotyczność i bezcelowe chodzenie na lekcje. Otrzymujesz również dokładne wskazówki, nad czym i jak pracować poza naszymi lekcjami, aby maksymalnie z nich skorzystać.

Kilka dni przed zajęciami otrzymujesz ode mnie materiały (pdf, Word, linki do video, podcasty w formacie mp3 i inne), oraz instrukcję, co trzeba obejrzeć lub przeczytać przed kolejnymi zajęciami. Korzystam z różnorodnych materiałów: anglojęzycznych i amerykańskich gazet, podcastów, filmów, seriali, YouTube, TED talks, stron internetowych. Ważne dla mnie jest, abyś nauczył się żywego języka, a nie archaicznego tworu z książek. Na lekcji nie tracimy czasu na słuchanie, czytanie lub oglądanie dłuższych treści, z prostej przyczyny – jesteś w stanie zrobić to sam, poświęcając tyle czasu, ile potrzebujesz przed zajęciami.

Lekcję zaczynamy od krótkiej rozmowy na tematy codzienne, bez stresu – uczysz się przecież w zaciszu własnego domu, popijając kawę czy herbatę z ulubionego kubka i nie denerwując się, że nie zdążysz na czas na lekcję, bo utknąłeś w korku. Po kilku minutach wprowadzenia przechodzimy od razu do tematu zajęć. Zadając odpowiednie pytania, staram się, abyś to Ty mówił przez przynajmniej 75% czasu naszej sesji.

Podczas lekcji robię dla Ciebie notatki w Google Doc, Quizlet lub po prostu na czacie Skype’a/Messengera. Możesz te notatki widzieć w czasie zajęć, nie musisz marnować czasu na samodzielne zapisywanie. Ty skupiasz się tylko na mówieniu i intensywnych konwersacjach ze mną na określone wcześniej tematy. Podczas zajęć staram się podpowiedzieć jak najwięcej użytecznego słownictwa i zwrotów, które mogłbyś wykorzystać.

Do każdej lekcji dołączone są także zestawy ćwiczeń leksykalnych i/lub gramatycznych, które możesz rozwiązać sam po zajęciach i sprawdzić z kluczem odpowiedzi. Co jakiś czas robimy również powtórkę materiału, aby jeszcze skuteczniej zapamiętać nauczone treści.

CENNIK BUSINESS ENGLISH
Zajęcia indywidualne, 55 minut – 230 zł

Zajęcia grupowe dla firm – cena ustalana indywidualnie, w zależności od częstotliwości kursu i liczby uczestników. Przykładowa wycena dla kursu dla 4 osób raz w tygodniu wynosi 360 zł brutto.

Lekcje odbywają się online za pośrednictwem Skype, Messengera lub Google Hangouts. Prowadzę działalność gospodarczą, wystawiam faktury. Możesz wliczyć koszty naszych lekcji z angielskiego w koszty firmy.