Angielski biznesowy

Jeśli chcesz polepszyć swój poziom angielskiego w celach zawodowych i masz dość lektorów, którzy nigdy nie pracowali w biznesie i nie są w stanie odnieść się do Twojego doświadczenia odpowiednio – zapraszam na moje zajęcia. Uczyłam już wielu menedżerów, programistów, inżynierów, lekarzy, analityków, księgowych, HR-owców i zapewniam, że znajdziemy wspólny język.

Mam kilka lat doświadczenia w pracy w korporacji w dziale Human Resources oraz jako trener umiejętności miękkich. Od początku mojego doświadczenia korporacyjnego pracowałam z native speakerami jako rekruter, specjalista ds personalnych i później młodszy menedżer ds personalnych.

Dlatego, wybierając mnie jako swojego trenera Business English, masz pewność, że pomogę Ci nie tylko językowo, ale również merytorycznie. Poniżej przykłady tematów zajęć, jakie poruszam z moimi Kursantami biznesowymi:

– przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej

– zarządzanie sobą w czasie

– negocjacje

– przygotowanie do rozmowy o podwyżce

– prezentowanie przed publicznością oraz na videokonferencjach

– prowadzenie rozmów z pracownikami

– budowanie relacji w firmie

– dawanie feedbacku

– stres w pracy

– podróże służbowe

– small talk

– pisanie skutecznych, poprawnych i zwięzłych maili

– szkolenia

– praca zespołowa

JAK WYGLĄDA NAUKA

Na początku ustalamy Twój cel (np. osiągnięcie konkretnego poziomu, swobodne komunikowanie się) i pracujemy według planu. Nie ma tu miejsca na chaotyczność i bezcelowe “chodzenie na lekcje”. Otrzymujesz również dokładne wskazówki, nad czym i jak pracować poza naszymi lekcjami, aby maksymalnie z nich skorzystać.

Kilka dni przed zajęciami dostajesz ode mnie materiały (pdf, word, linki do video, podcasty w mp3 i inne) oraz instrukcję, co trzeba obejrzeć lub przeczytać na kolejne zajęcia. Korzystam z różnorodnych materiałów: angielskich i amerykańskich gazet, podcastów, filmów, seriali, Youtube, TED talks, stron internetowych. Ważne dla mnie jest, abyś nauczył się żywego języka, a nie archaicznego tworu z książek. Na lekcji nie tracimy czasu na słuchanie, czytanie lub oglądanie dłuższych treści z prostej przyczyny – jesteś w stanie zrobić to sam, poświęcając tyle czasu, ile potrzebujesz przed zajęciami.

Lekcję zaczynamy od krótkiej rozmowy na tematy codzienne, bez stresu – uczysz się wszak w zaciszu własnego domu, popijając kawę czy herbatę z ulubionego kubka i nie denerwując się, że nie dojedziesz na czas na lekcję, bo utknąłeś w korku. Po kilku minutach wprowadzenia przechodzimy od razu do tematu zajęć. Zadając odpowiednie pytania, staram się, abyś to Ty mówił przez przynajmniej 75% czasu naszej sesji.

Podczas lekcji robię dla Ciebie notatki w Google Doc, Quizlet lub po prostu na czacie Skype’a/Messengera. Możesz te notatki widzieć w czasie zajęć, nie musisz marnować czasu na zapisywanie samodzielne. Ty skupiasz się tylko na mówieniu i intensywnych konwersacjach ze mną na określone wcześniej tematy. Podczas zajęć staram się podpowiedzieć, jak najwięcej użytecznego słownictwa i zwrotów, które mógłbyś wykorzystać.

Do każdej lekcji dołączone są też zestawy ćwiczeń leksykalnych i/lub gramatycznych , które możesz rozwiązać sam po zajęciach i sprawdzić z kluczem odpowiedzi. Na lekcji nigdy nie marnujemy czasu na sprawdzanie całego zadania domowego,  omawiamy tylko trudności lub konkretne pytania z Twojej strony. Co jakiś czas robimy również powtórkę materiału, aby jeszcze skuteczniej zapamiętać nauczone treści.

CENNIK BUSINESS ENGLISH
Zajęcia indywidualne, 60 minut – 170 zł

Zajęcia grupowe dla firm – cena ustalana indwidualnie, w zależności od częstotliwości kursu i liczebności grup. Przykładowa wycena na kurs dla 6 osób 1 raz w tygodniu = 350 zł brutto.

Lekcje odbywają się online za pośrednictwem Skype lub Messengera / Google Hangouts. Prowadzę działalność gospodarczą, wystawiam faktury – możesz nasz angielski wrzucić w koszty firmy.