Nazywam się Karolina Michalska i jestem poliglotką posługującą się płynnie angielskim (C2), hiszpańskim (C2) i włoskim (C2) oraz francuskim (C2).  Zapraszam do intensywnej nauki ze mną!

Oferuję profesjonalne zajęcia indywidualne (lub w parach) angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego połączone z treningiem językowym (jak się uczyć, jakimi technikami, jak nie tracić motywacji).

Co jest moją mocną stroną jako nauczyciela? Gdy zapytałam o to moich Uczniów, większość powiedziała, że bardzo łatwo się ze mną rozmawia. A to przecież na tym zależy nam najbardziej – aby bez wysiłku, swobodnie i płynnie komunikować się w języku obcym.

Języki, których uczę, są mi tak bliskie jak język polski, być może również dlatego, że od dawna zajmuję się językami zarówno hobbystycznie, jak i zawodowo. Jestem absolwentką dwóch kierunków na Uniwersytecie Jagiellońskim: filologii i psychologii. Doświadczenie w nauczaniu zdobyłam jako nauczyciel sekcji dwujęzycznych w jednym z krakowskich liceów oraz prywatny trener językowy dla profesjonalistów: inżynierów, programistów, lekarzy, pracowników korporacji.

Mam również sześć lat doświadczenia korporacyjnego w branży Human Resources, gdzie codziennie  posługiwałam się w pracy angielskim, hiszpańskim, włoskim i francuskim jako rekruter, specjalista ds personalnych i później młodszy menedżer ds personalnych. Jestem również trenerem umiejętności miękkich z zakresu zarządzania sobą w czasie oraz komunikacji biznesowej.

Prywatnie jestem mamą czteroletniej córeczki i miłośniczką kawy, wina, podróży, pizzy, filmów, książek i seriali historycznych, które to pasje dzielę z mężem 🙂

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą klikając w poszczególne odnośniki do języka, jaki Cię interesuje.

Możesz też śledzić mnie na Instagramie i Facebooku – odnośniki znajdziesz na dole strony.

See you soon!

¡Hasta luego!

A presto!

À bientôt!

Do zobaczenia 🙂