Hiszpański

CO ZYSKASZ UCZĄC SIĘ ZE MNĄ HISZPAŃSKIEGO?

– pokonasz blokadę w mówieniu i będziesz intensywnie ćwiczyć konwersacje

– będziesz mówić poprawnie i wyeliminujesz często powtarzane błędy

– jeśli zaczynasz naukę, bardzo szybko wystartujesz z językiem i będziesz w stanie już po kilku miesiącach komunikować się w rozmaitych sytuacjach życiowych

– poznasz całe mnóstwo przydatnego słownictwa oraz użytkowej gramatyki

– nauczysz się jak wykorzystywać Internet do samodzielnej pracy nad językiem

– osiągniesz swoje cele językowe związane z egzaminami lub przeskoczeniem na kolejny poziom

– będziesz uczyć się w oparciu o materiały autentyczne, YouTube, czasopisma hiszpańskie, fragmenty seriali. Nauka nie kończy się na podręczniku!

JAK WYGLĄDA NAUKA

Na początku ustalamy Twój cel (np. osiągnięcie konkretnego poziomu, zdanie egzaminu, swobodne komunikowanie się) i pracujemy według planu. Nie ma tu miejsca na chaotyczność i bezcelowe “chodzenie na lekcje”. Otrzymujesz również dokładne wskazówki nad czym i jak pracować poza naszymi lekcjami, aby maksymalnie z nich skorzystać.

Kilka dni przed zajęciami dostajesz ode mnie materiały mailem (pdf, word, linki do video, podcasty w mp3 i inne zależnie od poziomu) oraz instrukcję, co trzeba obejrzeć lub przeczytać na kolejne zajęcia. Możesz sobie wszystko wcześniej wydrukować. Na lekcji nie tracimy czasu na słuchanie, czytanie lub oglądanie dłuższych treści z prostej przyczyny – jesteś w stanie zrobić to sam, poświęcając tyle czasu, ile potrzebujesz przed zajęciami.

Lekcję zaczynamy od krótkiej rozmowy na tematy codzienne, bez stresu – uczysz się wszak w zaciszu własnego domu, popijając kawę czy herbatę z ulubionego kubka i nie denerwując się, że nie dojedziesz na czas na lekcję, bo utknąłeś w korku. Po kilku minutach wprowadzenia, przechodzimy od razu do tematu zajęć. Zadając odpowiednie pytania, staram się, abyś to Ty mówił przez przynajmniej 75% czasu naszej sesji.

Podczas lekcji  robię dla Ciebie notatki  w Google Doc, Quizlet lub po prostu na czacie Skype’a/Messengera. Możesz te notatki widzieć w czasie zajęć , nie musisz marnować czasu na zapisywanie samodzielne. Ty skupiasz się tylko na mówieniu i intensywnych konwersacjach ze mną na określone wcześniej tematy. Podczas zajęć staram się podpowiedzieć jak najwięcej użytecznego słownictwa i zwrotów, które mógłbyś wykorzystać.

Do każdej lekcji dołączone są też zestawy ćwiczeń leksykalnych i/lub gramatycznych, które możesz rozwiązać sam po zajęciach i sprawdzić z kluczem. Na lekcji nigdy  nie marnujemy czasu na sprawdzanie całego zadania domowego , omawiamy tylko trudności lub konkretne pytania z Twojej strony. Co jakiś czas robimy również powtórkę materiału, aby jeszcze skuteczniej zapamiętać nauczone treści.

CENNIK
Zajęcia indywidualne, 60 minut – 150 zł

Prowadzę działalność gospodarczą, wystawiam faktury – możesz nasz hiszpański wrzucić w koszty firmy.