Hiszpański

CO ZYSKASZ UCZĄC SIĘ ZE MNĄ HISZPAŃSKIEGO?

  • Pokonasz blokadę w mówieniu i będziesz intensywnie ćwiczył konwersacje.
  • Będziesz mówić poprawnie i wyeliminujesz często powtarzane błędy.
  • Jeśli zaczynasz naukę, bardzo szybko wystartujesz z językiem i będziesz w stanie już po kilku miesiącach komunikować się w rozmaitych sytuacjach życiowych.
  • Poznasz całe mnóstwo przydatnego słownictwa oraz użytecznej gramatyki.
  • Nauczysz się, jak wykorzystywać Internet do samodzielnej pracy nad językiem.
  • Osiągniesz swoje cele językowe związane z egzaminami lub przeskoczeniem na kolejny poziom.
  • Będziesz uczył się w oparciu o materiały autentyczne, YouTube, czasopisma hiszpańskie, fragmenty seriali. Nauka nie kończy się na podręczniku!

JAK WYGLĄDA NAUKA

Na początku ustalamy Twój cel (np. osiągnięcie konkretnego poziomu, zdanie egzaminu, swobodne komunikowanie się) i pracujemy według planu. Nie ma tu miejsca na chaotyczność i bezcelowe “chodzenie na lekcje”. Otrzymujesz również dokładne wskazówki nad czym i jak pracować poza naszymi lekcjami, aby maksymalnie z nich skorzystać.

Kilka dni przed zajęciami dostajesz ode mnie materiały mailem (PDF, Word, linki do wideo, podcasty w formacie MP3 i inne, zależnie od poziomu) oraz instrukcję, co trzeba obejrzeć lub przeczytać na kolejne zajęcia. Możesz sobie wszystko wcześniej wydrukować. Na lekcji nie tracimy czasu na słuchanie, czytanie lub oglądanie dłuższych treści z prostej przyczyny – jesteś w stanie zrobić to sam, poświęcając tyle czasu, ile potrzebujesz przed zajęciami.

Lekcję zaczynamy od krótkiej rozmowy na tematy codzienne, bez stresu – uczysz się przecież w zaciszu własnego domu, popijając kawę czy herbatę z ulubionego kubka i nie denerwując się, że nie dojedziesz na czas na lekcję, bo utknąłeś w korku. Po kilku minutach wprowadzenia przechodzimy od razu do tematu zajęć. Zadając odpowiednie pytania, staram się, abyś to Ty mówił przez przynajmniej 75% czasu naszej sesji.

Podczas lekcji robię dla Ciebie notatki w Google Docs, Quizlet lub po prostu na czacie Skype’a/Messengera. Możesz te notatki widzieć w czasie zajęć, nie musisz marnować czasu na zapisywanie samodzielne. Ty skupiasz się tylko na mówieniu i intensywnych konwersacjach ze mną na określone wcześniej tematy. Podczas zajęć staram się podpowiadać jak najwięcej użytecznego słownictwa i zwrotów, które mógłbyś wykorzystać.

Do każdej lekcji dołączone są również zestawy ćwiczeń leksykalnych i/lub gramatycznych, które możesz rozwiązać sam po zajęciach i sprawdzić z kluczem. Co jakiś czas robimy także powtórkę materiału, aby jeszcze skuteczniej zapamiętać nauczone treści.

CENNIK
Zajęcia indywidualne, 55 minut –180 zł

Prowadzisz działalność gospodarczą, wystawiam faktury – możesz nasz hiszpański wliczyć w koszty firmy.